Movies
Ratings
100 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5 The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
 MotherRated ★ 3.5 MotherRated ★ 3.5
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
 AvatarRated ★ 3.5 AvatarRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
 Life Is BeautifulRated ★ 4.5 Life Is BeautifulRated ★ 4.5
 LeonRated ★ 3.5 LeonRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.0 Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5