Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5