Titles you rated
Residential ComplexRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
- 신들의 장난Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 1.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 0.5
Liar GameRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0