Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Still, Marry MeRated ★ 0.5
All About EveRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 0.5
I Believe in LoveRated ★ 0.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5