Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5