Movies
Ratings
198
TraffickersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0