Movies
Ratings
104
Poor ThingsRated ★ 4.0
SwayRated ★ 1.5
Air DollRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 1.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5