Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0