Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5