Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5