Movies
Ratings
591
The Mother and the WhoreRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Early Monthly SegmentsRated ★ 4.0
Anticipation of the NightRated ★ 4.0
Train of ShadowsRated ★ 4.0
Tropical MaladyRated ★ 4.5
From the Notebook of...Rated ★ 4.0
Fire of WatersRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
JLG/JLG: Self-Portrait in DecemberRated ★ 4.0
Histoire(s) du Cinéma: Only CinemaRated ★ 4.0
Li'l QuinquinRated ★ 4.0
Muriel, or the Time of ReturnRated ★ 4.0
Adieu PhilippineRated ★ 4.5
Peppermint SodaRated ★ 3.5
Sicily!Rated ★ 4.0
The Strange Case of AngelicaRated ★ 4.0
She Spent So Many Hours Under the Sun LampsRated ★ 5.0
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 4.0
Artemis' KneeRated ★ 4.0