Series
Ratings
125- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 1.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 2.0