Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0