Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0