Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5