Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0