Titles you rated
The FableRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0