Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
3 Leaf CloverRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5