Movies
Ratings
297
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
LifeRated ★ 1.0
2012Rated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 0.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 0.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5