Movies
Ratings
43
A Star Is BornRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5