Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0