Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.0