Series
Ratings
22
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
DisclaimerRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The CurseRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
DickinsonRated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 3.5
DickinsonRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.0