Movies
Ratings
15
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0