Titles you rated
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5