Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0