Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Die BadRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0