Titles you rated
Little White LiesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Elephant SongRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0