Titles you rated
- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
Case ClosedRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 3.5
Tiger & DragonRated ★ 2.5
Love Strikes!Rated ★ 0.5- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 2.5
료마전Rated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 3.5