Titles you rated
It ComesRated ★ 3.5
Midnight SwanRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0
Final GirlRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 4.0
Comet in MoominlandRated ★ 2.0
My Little MonsterRated ★ 2.0
Closed WardRated ★ 4.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Kaiji 2: The Ultimate GamblerRated ★ 3.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 0.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 2.5
The Curse of La LloronaRated ★ 1.0
The RitualRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0