Titles you rated
Somali and the Forest SpiritRated ★ 5.0
After School Dice ClubRated ★ 1.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 1.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Hitori Bocchi's OO LifestyleRated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Magical SempaiRated ★ 3.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 4.5
The Demon Girl Next DoorRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Love and FortuneRated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5- アニマエール!Rated ★ 3.0
How Clumsy you are, Miss UenoRated ★ 4.0