Titles you rated
SingRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
NoahRated ★ 1.5
Repo MenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
HomefrontRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
DeadHeadsRated ★ 4.0
MindscapeRated ★ 3.0
Seeking JusticeRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
Terra FormarsRated ★ 0.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Horrible BossesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0