Movies
Ratings
386
The Red ShoesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Stay AliveRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
The BowRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 1.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
CountdownRated ★ 4.5
CasanovaRated ★ 5.0