Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.0