Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 5.0
David Bowie: The Last Five YearsRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 3.5
RBGRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.5
Dance TownRated ★ 4.0
Angry PainterRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
Winter SleepRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
IdaRated ★ 5.0
The SacrificeRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5