Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.0