Series
Ratings
51
ChernobylRated ★ 4.0- So Close, Yet So FarRated ★ 2.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Money FlowerRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0