Series
Ratings
65
AnnaRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Girlfriend Experience Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
YouRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0