Titles you rated
Ruby SparksRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0