Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0