Series
Ratings
38
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
We Got Married Season 4Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5