Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5