Titles you rated
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0