Movies
Ratings
23
FrequencyRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0