Series
Ratings
20- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5