Movies
Ratings
226
The ExorcistRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.0