Movies
Ratings
117
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
American FactoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The Dawn WallRated ★ 3.5
RamsRated ★ 3.5