Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 4.5
Beautiful BoyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 5.0