Series
Ratings
79
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
My NameRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0