Movies
Ratings
16
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5